Ovál 2017 - Prihlášky už v plnom prúde

Zverejnil Oldtimer Sereď 13 JÚN 2017 2547 prezretí

Vážení priatelia,
VeteranCarClub Galanta a Oldtimer-Múzeum Sereď v spolupráci s mestami Šaľa a Sereď si Vás dovoľujú pozvať na 13. ročník súťaže historických vozidiel: „Ovál 2017“
Pripravili sme pre Vás zaujímavú trasu a program.

Štart aj cieľ tohtoročného preteku je situovaný do Šale na Námestie Svätej trojice. Odtiaľto sa celá kolóna historických vozidiel vyberie trasou cez Trnovec n/Váhom a Cabaj-Čápor do Nitry, Poľnohospodárskeho múzea v areáli Agrokomplexu. Tu si budeme mať možnosť prezrieť múzeum, povoziť sa na Parnom vláčiku, ktorý nám Múzeum pre nás sprevádzkuje a budeme tu mať aj obed. Potom sa presunieme cez Nitru s policajným doprovodom a uzáverom svetelných križovatiek, prípadne koordináciou riadenej zelenej vlny, na starú cestu popri  R1 cez Lehotu, Veľké Zálužie, Patu a Šoporňu do Seredi na Námestie slobody, kde budeme mať prestávku a  výstavku vozidiel. Zo Serede nás čaká už len spoločná trasa, do Šale cez Váhovce a Kraľovú nad Váhom.

Nielen prejazd cez Nitru ale aj celá trasa sa bude jazdiť za doprovodu dopravnej polície. Na trať, plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky budú dohliadať aj dva policajné motocykle počas celej trasy. Ponúkame pohodovú a plynulú jazdu s prihliadnutím aj na možnosti vozidiel aj z 30-tich a 40-tich rokov.

V Šali na Námestí Svätej trojice bude záverečné vyhodnotenie, poďakovanie účastníkom, večera - občerstvenie (fast food) a malý kultúrny program. Tu si môžte nechať aj vleky. Úmyselne sme volili štart aj cieľ na rovnakom mieste.

Dúfame, že všetci spoločne strávime príjemný deň a budete spokojný s našou akciou.


POZVÁNKA a PRIHLÁŠKA na "stiahnutie" sú nižšie:


 

Oval 2017 - pozvánka

(pdf - 332.3 kB)
Ovál 2017 - trasa

(pdf - 612.35 kB)

Pomáhajú nám

Partneri