Ovál 2019

Zverejnil Oldtimer Sereď 18 JÚN 2019 1955 prezretí

Veterán Car Club Sereď a Oldtimer Múzeum Sereď v spolupráci s mestom Sereď si Vás dovoľuje pozvať dňa 3. augusta 2019 na jubilejný 15. ročník veteránskeho zrazu pod názvom Ovál.

 

Program začne výstavou veteránov do roku 1970 na námestí v Seredi. Raňajky pre účastníkov zabezpečí mesto Sereď. Po prehliadke o 9:30 odštartuje spanilá jazda po Považí. Vozidlá sa budú v kolóne presúvať cez Vinohrady nad Váhom, Dvorníky a Hlohovec. Táto etapa prechádza cez príjemné prostredie, pahorkatiny a serpentíny a je plná krásnych výhľadov a panorám okolo vyhliadky Šianec smerom do Hlohovca.

 

Po ľavej strane Váhu, popod Považský Inovec bude kolóna smerovať až do Piešťan, kde doplníme sily obedom v hoteli Máj pri priehrade Sĺňava. Po obede bude jazda pokračovať cez Bučany a Zavar do Vlčkoviec. Tu bude pre nás prichystané od obce občerstvenie a my ich na revanš necháme pokochať sa našimi strojmi.


Posledná etapa povedie cez Majcichov, Abrahám, Sládkovičovo, až na priehradu Kráľová nad Váhom. Zraz oficiálne ukončíme o 18:30 večerou v reštaurácii v Event Hoteli Kaskády. Nakoľko ide o jubilejný 15-ty ročník Oválu, v príjemnom prostredí hotela bude možné sa aj ubytovať. Budeme veľmi radi, ak sa rozhodnete stráviť večer s nami, pochutiť si na večernom guláši a patrične zakončiť spoločne strávený deň.

Počet miest na Ovál je obmedzený, preto doporučujeme čím skôr zaslať prihlášku cez www.oldtimersered.sk.

V prípade, že sa rozhodnete ubytovať v hoteli, kontaktujte ubytovacie zariadenie na www.kaskady.sk. Cena za noc + raňajky je 29€ na osobu.
 

Tešíme sa na Vás!
 

oval 2019_pozvánka

(pdf - 8.63 MB)
ovál 2019 prihláška

(pdf - 324.33 kB)
ovál 2019 trasa bez textu

(pdf - 222.96 kB)
ovál 2019 pozvánka, text

(pdf - 344.78 kB)

Pomáhajú nám

Partneri